Toyota Avensis kombi - lider pod obserwacją 2011-06-09
Toyota Avensis

Auto wiadomości dostarcza Moto24.tv

 

Nowa generacja Toyoty Avensis zadebiutowała w Polsce w 2009 roku i szybko stała się jednym z ubiegłorocznych hitów na naszym rynku.

Nie tylko wiedzie prym w swoim segmencie, ale także znalazła się w pierwszej dziesiątce wszystkich oferowanych na polskim rynku modeli.

Bryła Toyoty na pewno się wyróżnia. Kombi wygląda bardzo zaczepnie. Nadwozie jest szersze i dłuższe niż u poprzedniczki. Ciekawie prezentują się nowe przednie lampy odważnie zachodzące na nadkola.

Kierowca w tym aucie jest traktowany wyjątkowo. Ustawienia kierownicy i siedzeń można indywidualnie zaprogramować. Beżowe, skórzane siedzenia mają elektryczną regulację, strefowa klimatyzacja działa bardzo dobrze. Dodajmy do tego system inteligentnego kluczyka, dzięki któremu otwieramy drzwi i uruchamiamy silnik przez wciśnięcie guzika.

Także wyposażenie wnętrza pomaga kierowcy. Duży, 7-calowy ekran wykorzystywany jest do nawigacji a dzięki kamerze pokazuje co się dzieje ze samochodem, kiedy cofamy. Ponadto za jego pomocą obsługujemy znakomity system audio z odtwarzaczem CD/MP3 oraz z systemem Bluetooh. Kierowcy pomagają liczne systemy bezpieczeństwa takie jak ESP, czujniki parkowania czy system ochrony przeciwzderzeniowej.

Ale chwalić Avensisa trzeba za to, że najwięcej przyjemności sprawia jednak jazda. Wysokoprężny silnik o pojemności 2.2 i mocy 150 KM znakomicie sprawdza się podczas długiej jazdy. Samochoód – jak na tę pojemność silnika – jest również ekonomiczny. Średnie spalanie na poziomie 6 litrów na 100 km przy emisji spalin 150 g/km, lokuje Avensis bardzo wysoko w rankingach ekologicznych.
Avensis w wersji Wagon z pewnością przypadnie do gustu rodzinie. Minimalna pojemność bagażnika wynosząca 543 litry nie powinna przeszkadzać w zapakowaniu bagaży na wakacje. Nad tą wersją powinni zastanowić się nawet zwolennicy sedanów. Kombi przewyższa siostrzany model – sedan – po prostu urodą.
Avensis w tej wersji można kupić za niecałe 116 tys. zł.

Żródło: moto24.tv

Linki na skróty

tel. 71 377 7444
faks. 71 377 1441
e-mail: kontakt@autoefl.pl
infolinia:
tel. 71 377 7444

Zmiana podmiotowa na umowie
EFL (przejęcie umowy)

tel. 71 354 9592

Aukcje EFL

Finansowanie

Polecamy

Nasze profile społecznościowe