Nowy Outlander już w Polsce 2007-04-25
Jeszcze zanim nowy Outlander pojawił się w salonach, chęć jego kupienia zgłosiło 600 klientów.

Tego nie spodziewało się nawet samo Mitsubishi. Wykupiono całą ilość aut zaplanowaną na ten rok. To dowód skuteczności kampanii reklamowej, ale czy sam Oulander jest aż tak dobry? Czas pokaże.

Nowy Outlander został opracowany od początku z myślą o wszystkich rynkach światowych. Choć jest produkowany w Japonii, to w jego tworzeniu brali udział również Europejczycy, a bliźniacze modele znajdą się niedługo w ofertach Peugeota i Citroena. Dla nas ważny jest fakt, że nowy Outlander – w odróżnieniu od poprzednika - jest dostępny z nowoczesnym silnikiem diesla z filtrem cząstek stałych.

Outlander to nowy rywal w segmencie auto rekreacyjnych. Rolę prawdziwej terenówki Mitsubishi pozostawia Pajero. Outlander prowadzi się jak zwykłe auto osobowe, dzięki niezależnemu zawieszeniu wszystkich kół, skutecznym hamulcom i nisko umieszczonemu środkowi ciężkości. Ciekawostką jest aluminiowy dach, który odciąża górną cześć nadwozia.

Nowy SUV Mitsubishi jest więc autem rodzinnym do jeżdżenia na co dzień. Znaleziono jednak uzasadnienie dla zastosowania w nim napędu na 4 koła z centralnym elektronicznie sterowanym sprzęgłem wiskotycznym - być może ktoś zechce udowodnić coś w terenie. Do jazdy po szosie w wyposażeniu jest sporo układów elektronicznych, w tym m.in. aktywna kontrola stabilności z ESP oraz komplet systemów z zakresu bezpieczeństwa biernego.
Żródło: MMC galeria zdjęć

Linki na skróty

tel. 71 377 7444
faks. 71 377 1441
e-mail: kontakt@autoefl.pl
infolinia:
tel. 71 377 7444

Zmiana podmiotowa na umowie
EFL (przejęcie umowy)

tel. 71 354 9592

Aukcje EFL

Finansowanie

Polecamy

Nasze profile społecznościowe