Kabriolet Rolls-Royce Dawn zadebiutuje w Polsce podczas targów w Poznaniu 2016-03-23

Rolls-Royce Dawn

Auto wiadomości dostarcza Motonews.pl

Światowy lider w produkcji luksusowych aut zaprezentuje polskiej publiczności swój nowy kabriolet po raz pierwszy na Targach Motor Show w Poznaniu. Na ekspozycji, obok modelu Dawn, pojawi się również Wraith, najbardziej potężny samochód w historii firmy, oraz Rolls-Royce Ghost, limuzyna o charakterze biznesowym.

Dawn czerpie inspirację z eleganckich i ponadczasowych samochodów bez dachu Rolls-Royce Silver Dawn z lat 40. i 50. Celem zespołu projektowego było pogodzenie ewolucji w stylistyce marki i z bardzo nowoczesną architekturą czteroosobowego, ekskluzywnego kabrioletu. Dawn to piękny, nowy model, który oferuje najbardziej zmysłowe na świecie doświadczenie jazdy w otwartej kabinie.

Pierwsze egzemplarze nowego Rolls-Royce Dawn trafią do klientów wiosną.

Firma Rolls-Royce Motor Cars Warszawa przywiezie do Poznania unikatowy element Bespoke – ekskluzywny zestaw koktajlowy cocktail hamper. Jest to doskonały eksponat pokazujący możliwości Bespoke, programu pozwalającego klientom na stworzenie samochodu tak wyjątkowego, jak ich własny odcisk palca, co jest jednym z kluczowych czynników w działalności marki. Usługa obejmuje bardzo szeroki zakres opcji, od ponad czterdziestu czterech tysięcy kolorów karoserii po instalację elementów światłowodowych w technologii starlight headliner. Ponad 90% wszystkich samochodów Rolls-Royce sprzedanych w 2015 roku zawierało elementy Bespoke.

Wyjątkową atrakcją podczas dnia prasowego na targach (31 marca) oraz pierwszego dnia wystawowego (1 kwietnia) będzie pokaz elementów rzemiosła drewnianego wykorzystywanego przy tworzeniu wnętrz samochodów. Zademonstruje go ekspert z fabryki Rolls-Royce w Goodwood.

Żródło: motonews.pl

Linki na skróty

tel. 71 377 7444
faks. 71 377 1441
e-mail: kontakt@autoefl.pl
infolinia:
tel. 71 377 7444

Zmiana podmiotowa na umowie
EFL (przejęcie umowy)

tel. 71 354 9592

Aukcje EFL

Finansowanie

Polecamy

Nasze profile społecznościowe