Pierwsze Infiniti QX30 sprzedane w Polsce przed pojawieniem się w salonach 2016-03-24

Infiniti QX30

Auto wiadomości dostarcza Motonews.pl

Infiniti ogłosiło, że na kilka miesięcy przed planowanymi dostawami pierwszych samochodów do salonów w Europie, QX30 Premium Active Crossover znalazł pierwszego w świecie nabywcę, a precyzyjniej – nabywczynię (która zastrzegła sobie anonimowość). Do zainteresowania modelem skłoniły panią zdjęcia z europejskiej premiery QX30 na Genewskim Salonie Motoryzacyjnym. Tak uwiodły one polską klientkę, że podjęła decyzję nawet nie zobaczywszy i nie dotknąwszy najnowszego modelu, a jedynie po jeździe testowej Q30 i QX70. Klientka jest przekonana, że komfort i osiągi, których doświadczyła w testowanych modelach zostaną znakomicie przeniesione do QX30 i właśnie to ostatecznie przekonało ją do zakupu.

„Pani wymarzyła sobie samochód stylowy, o odmiennym, indywidualnym charakterze, a jednocześnie funkcjonalny i z podwyższoną pozycją kierowcy. Cieszymy się, że właśnie nasz nowy model, tak znakomicie spełnia te wymagania i tak bardzo przypadł jej do gustu, że zdecydowała się czekać na auto nawet pół roku” – mówi Szymon Wypior, kierownik sprzedaży Centrum Infiniti w Warszawie.

OX30, z przydomkiem premium active crossover, bez wątpienia spełnia oczekiwania tych osób, które szukają samochodu o urzekającej, ale jednocześnie mocnej sylwetce podkreślającej nastawienie „gotowego na każdą podróż”; niby typowego, ale stylowego crossovera, który znakomicie radzi sobie na różnych rodzajach nawierzchni – od autostrad, przez miejskie ulice, po kręte, wiejskie drogi – zwłaszcza, jeśli jest jak QX30 wyposażony w napęd na cztery koła.

Niespełna miesiąc temu informowaliśmy także, że pierwszym w świecie nabywcą Infiniti Q60 został Polak. Otwartość polskich miłośników motoryzacji na nowości uzasadnia zwiększenie jeszcze w tym roku liczby centrów Infiniti w Polsce do sześciu, co w zdecydowanym stopniu podniesie znaczenie polskiego rynku w strukturach Infiniti EMEA (Europa, Bliski Wschód i Afryka).

Żródło: motonews.pl galeria zdjęć

Linki na skróty

tel. 71 377 7444
faks. 71 377 1441
e-mail: kontakt@autoefl.pl
infolinia:
tel. 71 377 7444

Zmiana podmiotowa na umowie
EFL (przejęcie umowy)

tel. 71 354 9592

Aukcje EFL

Finansowanie

Polecamy

Nasze profile społecznościowe