Rolls-Royce Dawn zadebiutował na targach Motor Show w Poznaniu 2016-04-05

Rolls Royce

Auto wiadomości dostarcza Motonews.pl

Współczesny synonim prawdziwego luksusu. Piękny, czteromiejscowy kabriolet, który uwodzi, kusi i budzi pożądanie. Samochód do prowadzenia na co dzień i czerpania z tego wielkiej radości – Rolls-Royce Dawn zadebiutował w Polsce podczas targów Motor Show w Poznaniu.

Światowy lider w produkcji luksusowych aut zaprezentował polskiej publiczności swój nowy kabriolet obok innych modeli: Wraith oraz Ghost.

Dawn czerpie inspirację z eleganckich i ponadczasowych samochodów bez dachu Rolls-Royce Silver Dawn z lat 40. i 50. Celem zespołu projektowego było pogodzenie ewolucji w stylistyce marki z bardzo nowoczesną architekturą czteroosobowego, ekskluzywnego kabrioletu. Pierwsze egzemplarze nowego Rolls-Royce Dawn trafią do klientów wiosną.

Począwszy od 2018 roku wszystkie Rolls-Royce’y będą powstawały na bazie aluminiowej ramy. W kolejnych miesiącach planowany jest debiut samochodów, które zapewne zostaną docenione przez kolekcjonerów. Ponadto do 2018 roku na rynku pojawi się nowy Phantom.

Rolls-Royce zapewnia wszystko to, czym cechuje się prawdziwy luksus: unikatowość, rękodzieło, autentyczność, piękno i wyjątkowość. Każdy egzemplarz samochodu powstaje przez zastosowanie spójnej technologii, najlepszych materiałów oraz ręcznej pracy specjalistów najwyższej klasy, by zaspokoić indywidualne oczekiwania klientów. W 2015 roku około 90 proc. samochodów Rolls-Royce, było wykonanych w ramach Bespoke – programu wysokiej personalizacji aut będącym wyznacznikiem najwyższego poziomu jakości w branży dóbr luksusowych.

Gościem stoiska Rolls-Royce Motor Cars w Poznaniu była Julita Kuźnicka, pracująca na co dzień w warsztacie stolarskim w domu Rolls-Royce w Goodwood i tworząca tam piękne, złożone drewniane elementy wyposażenia wnętrza samochodów Rolls-Royce. Dodatkowo firma zaprezentowała jeden z zaledwie 15 istniejących na świecie koszy koktajlowych Coctail Hamper.

Zdjęcia: MotoNews.pl

Żródło: motonews.pl galeria zdjęć

Linki na skróty

tel. 71 377 7444
faks. 71 377 1441
e-mail: kontakt@autoefl.pl
infolinia:
tel. 71 377 7444

Zmiana podmiotowa na umowie
EFL (przejęcie umowy)

tel. 71 354 9592

Aukcje EFL

Finansowanie

Polecamy

Nasze profile społecznościowe