Nowy Mercedes - Benz CLA i rockowa sobota w Warszawie 2016-07-25

mercedes

Auto wiadomości dostarcza Motonews.pl

W sobotę, 23 lipca, o godz. 11.00 goście Stacji Mercedes  mieli niebywałą okazję wystylizować się na gwiazdy rocka i uwiecznić swoje stylizacje na zdjęciach. Tego dnia w pawilonie zaparkowały również gwiazdy marki. Podczas wydarzenia zaprezentowany został nowy Mercedes-Benz CLA Coupe, a ponadto,  można było skorzystać z jazdy testowej modelem CLA Shooting Brake.

Mercedes-Benz CLA Coupe i CLA Shootnig Brake

Zmodernizowana wersja modelu Mercedes-Benz CLA Coupe swoją oficjalną premierę świętowała w Nowym Jorku na przełomie marca i kwietnia tego roku. Zaś odnowiony CLA Shooting Brake po raz pierwszy został pokazany publiczności podczas ceremonii wręczenia nagród Laureus World Sports Awards, która odbyła się w Berlinie w połowie kwietnia. Na przełomie czerwca i lipca pierwsze egzemplarze tych modeli pojawiły się nad Wisłą. Te gwiazdy naprawdę zachwycają.

Bardzo ekspresyjna i awangardowa stylizacja Mercedesów CLA i CLA Shooting Brake jest teraz jeszcze bardziej wyrazista. CLA i CLA Shooting Brake wyróżniają sportowe proporcje i dynamiczny język projektowania, zdefiniowany przez zmysłowo zaokrąglone kontury. W ramach liftingu projektanci Mercedes-Benz subtelnie doszlifowali wyrazisty design CLA i CLA Shooting Brake i sprawili, że te auta uwodzą. Przekonają się o tym wszyscy, którzy tego dnia odwiedzą letni pawilon.

Dodatkowe atrakcje w Stacji Mercedes

Prawdziwym gwiazdom muszą towarzyszyć zdjęcia, błysk fleszy i fotoreporterzy. Tego dnia w Stacji była dostępna dla odwiedzających fotobudka z rockowymi gadżetami. Goście letniego pawilonu mogli wystylizować się na gwiazdy rocka i uwiecznić wyjątkowe chwile na pamiątkowych fotografiach.

Żródło: motonews.pl galeria zdjęć

Linki na skróty

tel. 71 377 7444
faks. 71 377 1441
e-mail: kontakt@autoefl.pl
infolinia:
tel. 71 377 7444

Zmiana podmiotowa na umowie
EFL (przejęcie umowy)

tel. 71 354 9592

Aukcje EFL

Finansowanie

Polecamy

Nasze profile społecznościowe