Seat Ateca w ekstremalnym teście jazdy w ciemnościach 2016-08-05

Seat

Auto wiadomości dostarcza Motonews.pl

Jak to!? Z zasłoniętymi szybami? To nie może się udać! – nie dowierzał Stefan, niemiecki turysta, który razem z żoną wziął udział w niecodziennym eksperymencie Seata w Barcelonie. Marka zaprosiła przechodniów do testu systemu kamer 360° w nowym modelu swojego samochodu, który ma najwięcej technologicznych rozwiązań w swoim segmencie. Uczestnicy sprawdzali, czy Seat Ateca może bezkolizyjnie poruszać się z zasłoniętymi szybami!

Jak wyglądał test, jakiemu został poddany Seat Ateca?

W aucie na pasażerów czekał instruktor, który wytłumaczył im zasady testu. Zadaniem Stefana było poprowadzić samochód zgodnie z wytyczoną trasą, bez najeżdżania na linie. Kierowca musiał całkowicie zaufać nowym technologiom w pierwszym SUVie Seata. W czasie jazdy z zasłoniętymi szybami, szczególnie pomocny okazał się system czterech kamer 360° monitorujący pole wokół pojazdu.

Niecodzienne doświadczenie Stefan porównał do gry komputerowej. Mimo, że prowadził auto mając ograniczoną widoczność, ze zdumieniem przyznał, że system kamer świetnie się sprawdza, a on doskonale radzi sobie z jazdą po torze. Cały test przebiegł sprawnie, przeplatany wybuchami śmiechu dochodzącymi z tylnego siedzenia, skąd całość oglądała żona Stefana.

System kamer 360° to tylko jeden z przykładów z szerokiego pakietu rozwiązań technologicznych w nowym modelu Seata. Precyzyjna nawigacja wyświetlana na ekranie świetnie sprawdza się nie tylko w ekstremalnych warunkach.

Nagranie z jazdy testowej można obejrzeć tutaj:http://www.motonews.pl/autoblog/44293-seat-ateca-ekstremalnym-tescie.html

Żródło: motonews.pl

Linki na skróty

tel. 71 377 7444
faks. 71 377 1441
e-mail: kontakt@autoefl.pl
infolinia:
tel. 71 377 7444

Zmiana podmiotowa na umowie
EFL (przejęcie umowy)

tel. 71 354 9592

Aukcje EFL

Finansowanie

Polecamy

Nasze profile społecznościowe