Honda Civic X generacji zadebiutuje w Paryżu 2016-09-14

Honda

Auto wiadomości dostarcza Motonews.pl

Podczas międzynarodowego salonu motoryzacyjnego Paris Motor Show 2016, japoński producent pokaże model Honda Civic X generacji w wariancie hatchback. To kolejny krok firmy w europejskiej ofensywie produktowej.

Światowa premiera modelu Honda Civic X generacji w wersji Hatchback

Honda Civic Hatchback – w wersji przystosowanej do potrzeb klientów europejskich – będzie świętować swoją światową premierę w Paryżu. We francuskiej stolicy zaprezentowane zostanie nadwozie i wnętrze auta przeznaczonego do seryjnej produkcji. Model ten produkowany jest w Swindon w Wielkiej Brytanii. Wejdzie do sprzedaży w Europie na początku przyszłego roku.

Civic jest najlepiej sprzedającym się samochodem Hondy na świecie, a model dziesiątej generacji jest najbardziej zaawansowaną nową konstrukcją tej marki.

Na stoisku Hondy pojawi się Civic w wersji czterodrzwiowej, która powstaje w należącej do Hondy fabryce w Gebze w Turcji. Auto charakteryzuje się eleganckim nadwoziem i nowoczesnym wnętrzem. Będzie ono oferowane na rynkach Europy kontynentalnej również na początku 2017 roku.

Jazz Spotlight Edition

Podczas salonu Paris Motor Show zadebiutuje model Jazz Spotlight Edition, będący ewolucją konceptu Honda Jazz Keenlight, pokazanego podczas tegorocznych targów w Genewie.

Wersja Spotlight Edition wyróżnia się licznymi elementami stylizacyjnymi, które mają trafić w gusta klientów śledzących trendy modowe. Wśród nich znalazły się brązowe dekoracje osłony chłodnicy, ozdobne nakładki lusterek zewnętrznych, specjalne naklejki, unikatowe, 15-calowe obręcze aluminiowe, dekoracje tylnego pasa nadwozia, a także specjalne wykończenia kierownicy i konsoli centralnej.

 

Konferencja prasowa Hondy odbędzie się o godzinie 14:30 na stoisku Hondy nr 102.

Żródło: motonews.pl galeria zdjęć

Linki na skróty

tel. 71 377 7444
faks. 71 377 1441
e-mail: kontakt@autoefl.pl
infolinia:
tel. 71 377 7444

Zmiana podmiotowa na umowie
EFL (przejęcie umowy)

tel. 71 354 9592

Aukcje EFL

Finansowanie

Polecamy

Nasze profile społecznościowe