Seat Arona: premiera nowego SUVa w 2017 roku 2016-10-13

Seat

Auto wiadomości dostarcza Motonews.pl

Seat nie zwalnia tempa i po udanym debiucie modelu Ateca zapowiada największą ofensywę produktową w historii. Crossover Seat Arona to samochód z prawdziwie hiszpańską duszą. Nowy model, nazwany na cześć miasta na Teneryfie, przywodzi na myśl tamtejsze słońce, energię i urok. Najmłodszy członek rodziny z logo hiszpańskiego producenta pojawi się na rynku w przyszłym roku.

Po tegorocznej premierze Seat Ateca jest już rozpoznawalną częścią rosnącego dynamicznie segmentu SUV-ów. Arona to mocna zapowiedź nowości czekających na miłośników samochodów z iberyjskim temperamentem. W 2017 roku „młodszy brat” Seata Ateca pojawi się na polskim rynku razem z dynamicznym Leonem po liftingu oraz piątą już generacją popularnej Ibizy.

Seat Arona – rodowód rozgrzany hiszpańskim słońcem

Arona – pod tą tajemniczą nazwą skrywa się wyjątkowe miejsce, w którym spotykają się promienie gorącego słońca, szczyty górskie oraz oceaniczne fale. Seat kolejny raz zainspirował się jednym z najbardziej malowniczych miejsc na mapie kraju swojego pochodzenia. Arona to 80-tysięczne miasto w południowej części Teneryfy, malowniczej wyspy na Oceanie Atlantyckim, będącej częścią archipelagu Wysp Kanaryjskich. To jedno z większych miast na wyspie, gdzie zawsze świeci słońce; kurort tętniący życiem, chlubiący się mozaiką niepowtarzalnych barw i oczarowujący wyjątkowym, dynamicznym charakterem.

Bajkowy pejzaż Arony znajdzie odwzorowanie w designie nowego samochodu Seata, do którego wniesie swój emocjonujący, śródziemnomorski temperament. Hiszpański klimat to jednak nie tylko tradycje rodem z gorącej wyspy – to także znane fanom motoryzacji udane połączenie ekspresyjnego designu i nowych technologii.

Seat Arona na polskie drogi wjedzie już w 2017 roku. Na ile stylistycznie będzie przypominał concept pokazany w zeszłym roku w Genewie?

Żródło: motonews.pl

Linki na skróty

tel. 71 377 7444
faks. 71 377 1441
e-mail: kontakt@autoefl.pl
infolinia:
tel. 71 377 7444

Zmiana podmiotowa na umowie
EFL (przejęcie umowy)

tel. 71 354 9592

Aukcje EFL

Finansowanie

Polecamy

Nasze profile społecznościowe