Hyundai IONIQ z napędem elektrycznym na targach EkoFlota 2016 2016-10-20

Hyundai

Auto wiadomości dostarcza Motonews.pl

Hyundai zaprasza do odwiedzenia swojego stoiska podczas 1. Międzynarodowych Targów Floty Ekologicznej „EkoFlota 2016: innowacje, ekologia, mobilność”. Odbędą się one 20.10 w Warszawie. Zwiedzający będą mieli możliwość zobaczyć po raz pierwszy w Polsce model Hyundai IONIQ. Wyposażono go w napęd elektryczny. Oficjalna prezentacja targowa odbędzie się o godzinie 13:20.

Hyundai IONIQ

Hyundai IONIQ to pierwszy na świecie samochód, który może być wyposażony w jeden z trzech, różnych napędów: elektryczny, hybrydowy typu plug-in (z możliwością ładowania z gniazdka elektrycznego) lub klasyczny hybrydowy. IONIQ z napędem hybrydowym pojawił się w sprzedaży we wrześniu, a w najbliższym czasie ofertę uzupełni prezentowany podczas targów samochód z silnikiem elektrycznym. Ostania wersja modelu – hybryda z możliwością doładowania z gniazdka – trafi do salonów w połowie przyszłego roku.

Hyundai IONIQ jest jednym z najoszczędniejszych modeli w swojej klasie, zapewniającym jednocześnie radość z jazdy, dzięki dynamice i atrakcyjnej stylistyce. Model IONIQ Electric napędza elektryczny silnik synchroniczny prądu przemiennego o maksymalnej mocy 119,7 KM i maksymalnym momencie obrotowym 295 Nm. Na długiej liście zaawansowanych rozwiązań technicznych znajdują się takie systemy, jak: autonomiczny system hamowania awaryjnego (AEB), aktywny asystent utrzymywania pasa ruchu (LKAS), system ostrzegania o niezamierzonym opuszczeniu pasa ruchu (LDWS) oraz system wykrywania martwego pola (BSD) z ostrzeganiem przed pojazdami nadjeżdżającymi z tyłu (RCTA). Interfejsy Po podłączeniu smartfonu, interfejsy Apple CarPlay i Android Auto umożliwiają użytkownikom sterowanie muzyką, funkcjami telefonu i nawigacją na wyświetlaczu samochodu.

Żródło: motonews.pl

Linki na skróty

tel. 71 377 7444
faks. 71 377 1441
e-mail: kontakt@autoefl.pl
infolinia:
tel. 71 377 7444

Zmiana podmiotowa na umowie
EFL (przejęcie umowy)

tel. 71 354 9592

Aukcje EFL

Finansowanie

Polecamy

Nasze profile społecznościowe