Hyundai i30 nowej generacji po raz pierwszy w Polsce 2016-11-22

Hyundai

Auto wiadomości dostarcza Motonews.pl

Hyundai zaprasza do odwiedzenia swojego stoiska podczas targów motoryzacyjnych i biznesowych Fleet Market 2016. Odbędą się 22 listopada w centrum EXPO XXI w Warszawie. Ważnym wydarzeniem tegorocznej edycji targów będzie polska premiera modelu Hyundai i30 nowej generacji. Popularny hatchback zostanie zaprezentowany krótko po swoim światowym debiucie. Miał on miejsce we wrześniu, podczas międzynarodowej wystawy samochodowej w Paryżu.

Produkowany w nowoczesnej fabryce w czeskich Nosovicach nowy i30, to flagowy samochód Hyundaia. Stanowi zapowiedź dalszego kierunku rozwoju marki w Europie. Wprowadzając auto do sprzedaży na początku 2017 r., Hyundai wychodzi naprzeciw rosnącym potrzebom klientów. W coraz większym stopniu są oni nastawieni na indywidualizację stylu, elastyczność i udogodnienia oparte na elektronice.

Hyundai i30 nowej generacji odkrywa swe tajemnice

Model został wyposażony w szereg rozwiązań technologicznych ułatwiających korzystanie ze smartfonów podczas jazdy. Należą do nich: Apple CarPlay, Android Auto czy możliwość bezprzewodowego ładowania telefonu komórkowego.

Nowoczesne systemy, m.in.: system autonomicznego hamowania (AEB), inteligentny tempomat (SCC), system utrzymywania pasa ruchu (LKAS) czy system monitorowania martwego pola (BSD) zwiększają znacząco bezpieczeństwo i komfort jazdy.

Klienci będą mogli wybierać spośród 3 silników benzynowych i jednego diesla o pojemności 1.6 l dostępnego w trzech wariantach mocy. i30 Nowej Generacji to pierwszy model Hyundaia, w którym pojawi się nowy silnik 1.4 T-GDI o mocy 140 KM.

IONIQ na targach

Wszystkim odwiedzającym Fleet Market, Hyundai proponuje także jazdy testowe modelem IONIQ. Jest to pierwszy na świecie samochód, który może być wyposażony w jeden z trzech ekologicznych napędów do wyboru: hybrydowy, hybrydowy z możliwością doładowania z gniazdka oraz elektryczny.

Podczas targów, do dyspozycji zainteresowanych testem będzie IONIQ w wersji hybrydowej oraz elektrycznej. Oficjalna prezentacja modelu Hyundai i30 Nowej generacji odbędzie się jutro (22.11) na stoisku marki w hali nr 1 o godzinie 10:50.

Żródło: motonews.pl

Linki na skróty

tel. 71 377 7444
faks. 71 377 1441
e-mail: kontakt@autoefl.pl
infolinia:
tel. 71 377 7444

Zmiana podmiotowa na umowie
EFL (przejęcie umowy)

tel. 71 354 9592

Aukcje EFL

Finansowanie

Polecamy

Nasze profile społecznościowe