Odliczanie rozpoczęte: Volkswagen Arteon zadebiutuje w Genewie 2017-02-24

VW

Auto wiadomości dostarcza Motonews.pl

Volkswagen wzbogaca swoją paletę o awangardowy model z rodziny Gran Turismo. Arteon zajmie w hierarchii aut Volkswagena miejsce powyżej Passata i zostanie po raz pierwszy zaprezentowany publicznie podczas Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Genewie (9 – 19 marca 2017 r.).

Volkswagen Arteon – awangardowa stylistyka

Główne wyzwanie przed jakim stanęli designerzy tego auta polegało na nadaniu mu awangardowej stylistyki przy zachowaniu wszystkich praktycznych cech ważnych w codziennym użytkowaniu. Powstał model o niezwykle przestronnym wnętrzu jak na auto z tego rodzaju nadwoziem. Niezależnie od tego, które miejsca zajmują pasażerowie zawsze mają dostateczną przestrzeń nad głową i wokół nóg. Do najbardziej charakterystycznych wyróżników Arteona należy: przednia część nadwozia, której nadano zupełnie nowy wygląd – diodowe reflektory i LED-owe światła do jazdy dziennej tworzą tu stylistyczną całość z wykończoną chromowanymi listwami osłoną chłodnicy i maską silnika. Niepowtarzalny styl ma również tylna część nadwozia.

W Arteonie zastosowano po raz pierwszy systemy asystujące najnowszej generacji, auto wyposażono w elementy zarezerwowane dotąd dla samochodów wyższych klas. Dzięki temu nowatorskiemu połączeniu Arteon stał się jednym z najbardziej atrakcyjnych samochodów w swojej klasie.

*Arteon: samochód nie jest jeszcze oferowany w sprzedaży, nie posiada homologacji, dlatego nie podlega przepisom 1999/94/EG.

Żródło: motonews.pl

Linki na skróty

tel. 71 377 7444
faks. 71 377 1441
e-mail: kontakt@autoefl.pl
infolinia:
tel. 71 377 7444

Zmiana podmiotowa na umowie
EFL (przejęcie umowy)

tel. 71 354 9592

Aukcje EFL

Finansowanie

Polecamy

Nasze profile społecznościowe