Nowe Infiniti Q50 debiutuje na targach w Genewie 2017-03-07

Infiniti

Auto wiadomości dostarcza Motonews.pl

Na tegorocznym światowym salonie samochodowym w Genewie zadebiutuje nowe Infiniti Q50, sportowy sedan klasy premium. Został wyposażony w innowacyjne technologie wsparcia, które cechują się holistycznym podejściem do osiągów i dają kierowcy zupełnie nowe możliwości.

Ponieważ Q50 jest bestsellerem marki w skali globalnej, tworzącym jej image, Infiniti w nowym modelu zaoferuje wiele innowacji na skalę światową. Dzięki takim zabiegom technologie przenoszące kierowców w nowy wymiar staną się dostępne dla wielu klientów INFINITI.

Nowe Infiniti Q50 w skrócie

Nowe Infiniti Q50 to pierwszy samochód marki, w którym zebrano wszystkie technologie i systemy wsparcia kierowcy i zaoferowano pod nazwą ProPILOT Assist. ProPILOT to platforma, na której opierać się będą wszystkie przyszłe technologie jazdy autonomicznej Infiniti.

Układ kierowniczy

W nowym modelu jest między innymi druga generacja Direct Adaptive Steering. To układ kierowniczy typu drive by wire. Zapewnia on kierowcy płynność sterowania autem, bardziej bezpośrednie reakcje i łatwość manewrowania. Direct Adaptive Steering to prekursorski wzorzec przyszłych układów kierowniczych. W założeniach producenta będą współtworzyć systemy kluczowe dla uzyskania w pełni autonomicznej jazdy.

Silniki

Nowe Infiniti Q50 zapewnia nowe możliwości i przyjemności z prowadzenia auta także dzięki innowacyjnym zespołom napędowym. W skład tej grupy wchodzi także wielokrotnie nagradzany silnik 3.0 V6 twin-turbo z ekskluzywnej nowej rodziny silników VR.  Jednostka ta ostatnio została uhonorowana umieszczeniem na liście „10 Best Engines” prestiżowego konkursu Wards 2017.

Model cechuje się także odświeżonym wnętrzem i pewnymi zmianami w stylistyce nadwozia, które sprawią, że auto dołączy swoim designem do nowej linii marki – „designed to perform”.

Nowe Infiniti Q50 zostanie zaprezentowane na międzynarodowym salonie samochodowym w Genewie na konferencji prasowej marki 7 marca o 8:15.

Żródło: motonews.pl

Linki na skróty

tel. 71 377 7444
faks. 71 377 1441
e-mail: kontakt@autoefl.pl
infolinia:
tel. 71 377 7444

Zmiana podmiotowa na umowie
EFL (przejęcie umowy)

tel. 71 354 9592

Aukcje EFL

Finansowanie

Polecamy

Nasze profile społecznościowe