Hyundai Kona - nowe standardy w segmencie kompaktowych SUV-ów 2017-05-05

Auto wiadomości dostarcza Motonews.pl MotoNews.pl

Hyundai zaprezentował kolejne szczegóły modelu Kona, którego oficjalna premiera zaplanowana jest na najbliższe miesiące. Kona jest kontynuacją nowego kierunku w stylistyce aut marki Hyundai – samochód wyróżnia śmiały charakter projektu, dzięki czemu będzie mocno wyróżniającym się modelem w segmencie kompaktowych SUV-ów.

Przód samochodu jest wyrazisty, co dodatkowo podkreśla kaskadowy grill – charakterystyczny element stylistyczny w modelach marki Hyundai. W aucie zastosowano nowe, podwójne reflektory przednie, a światła LED do jazdy dziennej umieszczono na górze reflektorów.

Hyundai Kona: opływowy, wyrazisty, śmiały

Kona wyznaczy nowe standardy w segmencie kompaktowych SUV-ów. Inżynierom zależało na zapewnieniu kierowcy doskonałej widoczności, komfortu prowadzenia oraz odpowiedniej dynamiki jazdy.

Pojawienie się modelu Kona oznacza wejście marki Hyundai do segmentu B-SUV a w efekcie zwiększenie ekspansji w segmencie modeli typu SUV. Kona kontynuuje także tradycję nazewnictwa modeli SUV Hyundaia, związaną z nazwami geograficznymi – podobnie jak Creta, Santa Fe, Tucson, Veracruz.
Kona to nazwa regionu na Hawajach, kojarzonego z aktywnymi sposobami spędzania czasu, co znajduje odzwierciedlenie w dynamicznym charakterze modelu.

Kolejne informacje na temat modelu Kona pojawią się w niedalekiej przyszłości, a pierwsza pełna prezentacja samochodu planowana jest latem 2017 r.

Żródło: motnews.pl

Linki na skróty

tel. 71 377 7444
faks. 71 377 1441
e-mail: kontakt@autoefl.pl
infolinia:
tel. 71 377 7444

Zmiana podmiotowa na umowie
EFL (przejęcie umowy)

tel. 71 354 9592

Aukcje EFL

Finansowanie

Polecamy

Nasze profile społecznościowe