IX Ogólnopolski Zlot Zabytkowych Citroenów 2017-07-14

Auto wiadomości dostarcza Motonews.pl MotoNews.pl

Od dziś do 16 lipca w Ostrowie Wielkopolskim odbywa się IX Ogólnopolski Zlot Zabytkowych Citroenów. Organizatorem zlotu jest Stowarzyszenie Citroen Oldtimer Club Polska. Przy wsparciu Citroen Polska stowarzyszenie to promuje tradycje i osiągnięcia tej wyjątkowej francuskiej marki.

Ogólnopolski Zlot Zabytkowych Citroenów

Od przeszło 9 lat organizatorem cyklu spotkań posiadaczy i sympatyków zabytkowych Citroenów jest Stowarzyszenie Citroen Oldtimer Club Polska. Jego podstawowym celem działania jest zrzeszanie wielbicieli zabytkowych pojazdów marki Citroen i propagowanie wiedzy o jej historii.

W tym roku okazja obejrzenia z bliska historycznych modeli Citroena BL, DS, 2CV, a także młodszych CX-y czy GS nadarzy się w najbliższą sobotę.  W Kaliszu, na Placu Świętego Józefa 5 (parking Starostwa Powiatowego) od godziny 11.00 do 15.00 zatrzymają się zlotowe pojazdy i każdy będzie mógł je podziwiać.

Samochody widoczne będą w najbliższych dniach w rejonie Ostrowa Wielkopolskiego. Bogaty program przewiduje jednak także przejazd kawalkady historycznych pojazdów Citroena do Antonina, Opatówka i Kalisza.

Stowarzyszenie Citroen Oldtimer Club Polska

Przypomnijmy, że Citroen Oldtimer Club Polska liczy 47 członków – posiadaczy samochodów, którzy aktywnie uczestniczą w życiu Klubu i od 9 lat rokrocznie spotykają się w czasie zlotow. Poprzednimi laty gościli w Stargardzie Szczecińskim, Żywcu, Gdańsku, Olsztynie, Koszalinie, Maciejewie, Złotnikach Lubańskich i Mielniku

Żródło: motonews.pl

Linki na skróty

tel. 71 377 7444
faks. 71 377 1441
e-mail: kontakt@autoefl.pl
infolinia:
tel. 71 377 7444

Zmiana podmiotowa na umowie
EFL (przejęcie umowy)

tel. 71 354 9592

Aukcje EFL

Finansowanie

Polecamy

Nasze profile społecznościowe