Kia KED-12 - koncepcyjna zapowiedź nowego członka rodziny 2017-09-06

Auto wiadomości dostarcza Motonews.pl MotoNews.pl

Koncern Kia Motors potwierdził, że jedną z atrakcji podczas zbliżającego się salonu samochodowego we Frankfurcie będzie ekspozycja nowego samochodu koncepcyjnego pokazującego koreańską wizję nowoczesnego hatchbacka.

Kia KED-12 we Frankfurcie

Zaprojektowana w europejskim centrum projektowym Kia we Frankfurcie, zaledwie 500 metrów od miejsca, gdzie zostanie odsłonięta Kia KED-12, łączy odważny design sylwetki, wyrafinowane wnętrze oraz zaskakujące osiągi. Nowa, koncepcyjna Kia powstała w oparciu o ideę pro_cee’da, jednak pod każdym względem przenosi ten model na zdecydowanie wyższy poziom.

Koncepcyjna Kia pro_ceed to hatchback, jakiego jeszcze nie było. To niezwykle wszechstronne, pięciodrzwiowe auto ma w sobie ducha klasycznego pro_cee’da, charakterystyczną, atletyczną sylwetkę, jednak jego wygląd zdecydowanie różni się od poprzednika. Zwraca uwagę niskim zawieszeniem, smukłą sportową linią, odważnym wyglądem i wyważonymi proporcjami. Przyciągający wzrok design to jednak nie wszystko. Wnętrze samochodu jest wyrafinowane i eleganckie a lśniące, czerwone detale podkreślają styl i dbałość o szczegóły.

Kia KED-12 przedstawia śmiałą wizję potencjalnego członka rodziny cee’d następnej generacji.

Premiera koncepcyjnej Kia KED-12 nastąpi na stoisku Kia w hali numer 9 centrum wystawowego we Frankfurcie w dniu 12 września.

Żródło: motonews.pl

Linki na skróty

tel. 71 377 7444
faks. 71 377 1441
e-mail: kontakt@autoefl.pl
infolinia:
tel. 71 377 7444

Zmiana podmiotowa na umowie
EFL (przejęcie umowy)

tel. 71 354 9592

Aukcje EFL

Finansowanie

Polecamy

Nasze profile społecznościowe