Europejska premiera nowego Ssangyonga Rextona 2017-09-13

Auto wiadomości dostarcza Motonews.pl MotoNews.pl

Na jesieni SsangYong wprowadzi do Europy swojego nowego SUV-a z rodziny Rextona, który zwiastuje nową erę jakości i technologii tej koreańskiej marki. Jego międzynarodowa premiera miała miejsce w maju podczas Salonu Samochodowego w Seulu.

Kierownictwo SsangYonga podkreśla, że nowy Rexton jest kolejnym – po Tivoli, którym firma wyznaczyła nowe standardy w dziedzinie kompaktowych SUV-ów – świadectwem odrodzenia marki po zainwestowaniu w nią przez Mahindrę. Demonstruje on także szybkie postępy SY w umacnianiu swojej pozycji jako producenta zwykłych i specjalistycznych SUV-ów oraz pojazdów 4×4.

Nowy flagowiec SsangYonga

Rexton to drugi model w zupełnie nowej ofercie SUV-ów. Firma zobowiązała się przez trzy kolejne lata z rzędu wypuszczać jeden model. W 2018 roku będzie to truck pick-up na bazie Rextona. SsangYong inwestuje także w przyszły wzrost rozwijając technikę samochodów przyjaznych dla środowiska, w tym elektrycznych.

SsangYong liczy, że nowy model przyjemnie zaskoczy odbiorców, szczególnie w zestawieniu z modelem, który zastępuje. Rexton spotkał się już z entuzjastycznym przyjęciem na rynku krajowym w Korei.

Nowy Rexton jest prezentowany europejskim rynkom podczas Międzynarodowej Wystawy Motoryzacyjnej we Frankfurcie, a do międzynarodowej sprzedaży trafi w czwartym kwartale 2017 r.

Żródło: motonews.pl

Linki na skróty

tel. 71 377 7444
faks. 71 377 1441
e-mail: kontakt@autoefl.pl
infolinia:
tel. 71 377 7444

Zmiana podmiotowa na umowie
EFL (przejęcie umowy)

tel. 71 354 9592

Aukcje EFL

Finansowanie

Polecamy

Nasze profile społecznościowe