Citroen CXperience Concept wygrywa konkurs elegancji 2017-09-25

Auto wiadomości dostarcza Motonews.pl MotoNews.pl

10 września Citroen CXperience Concept zdobył główną nagrodę w czwartej edycji konkursu samochodowego „Chantilly Arts & Elegance Richard Mille 2017”. Koncepcyjny model Citroena, będący ucieleśnieniem komfortu i luksusu, zaprezentowany po raz pierwszy podczas Salonu samochodowego w Paryżu, nie przestaje zachwycać. Jego imponującą sylwetkę, nagrodzoną ex-aequo wraz z jednym z innych modeli koncepcyjnych, które stanęły w szranki tego konkursu, mogło podziwiać w Chantilly 16 000 przybyłych na tę imprezę gości.

Chantilly Arts & Elegance Richard Mille

Zorganizowana 10 września br., czwarta edycja konkursu Chantilly Arts & Elegance Richard Mille, zgromadziła całą plejadę samochodów przyszłości w wyjątkowej scenerii zamkowej posiadłości w Chantilly. W tym roku na konkurs przybyło 16 000 gości, aby podziwiać modele koncepcyjne rywalizujące w Konkursie Elegancji oraz 90 historycznych modeli. Sprowadzono je ze wszystkich stron świata.

Chantilly Arts & Elegance Richard Mille to motoryzacyjny konkurs elegancji o światowej renomie. Oferuje zebranym widzom unikatowy spektakl, w którym każdy producent prezentuje swój koncepcyjny model w asyście modelki ubranej w kreację sławnego projektanta mody. Citroën zdecydował się przystąpić do tegorocznego Konkursu Elegancji z modelem CXperience Concept w asyście kreacji chińskiego stylisty Yang Li.

Citroen CXperience Concept

Citroen CXperience Concept zdobył najwyższe uznanie jury, ex-aequo z innym zgłoszonym do konkursu modelem koncepcyjnym.  Koncepcyjny model marki ma już na swoim koncie nagrodę Grand Prix RTL- Auto Plus. Zdobył ją podczas pierwszej publicznej prezentacji tego samochodu na Salonie samochodowym w Paryżu w ubiegłym roku.

Citroen CXperience Concept stanowi ilustrację możliwości Citroena wcielania w życie swojej obietnicy „Be Different, Feel Good” w segmencie luksusowych sedanów.  Swoją unikalną sylwetką CXperience  przełamuje dotychczasowe standardy, prezentując kwintesencję korzyści płynących z programu „Citroen Advanced Comfort®”

Żródło: motonews.pl

Linki na skróty

tel. 71 377 7444
faks. 71 377 1441
e-mail: kontakt@autoefl.pl
infolinia:
tel. 71 377 7444

Zmiana podmiotowa na umowie
EFL (przejęcie umowy)

tel. 71 354 9592

Aukcje EFL

Finansowanie

Polecamy

Nasze profile społecznościowe