DS X E-TENSE - wizja samochodu w 2035 roku 2018-05-24

MotoNews.pl

Zamknąć oczy, puścić wodze fantazji… Pozwolić zmysłom na wyobrażenie nowych kształtów, nowych materiałów i nowych technologii, by powstał projekt luksusowego samochodu przyszłości. Projektanci DS Automobiles podjęli wyjątkowe wyzwanie zaprojektowania samochodu marzeń o niezrównanym poziomie wyrafinowania. DS X E-TENSE to ich wizja samochodu marzeń w 2035 roku.

DS X E-TENSE – Futurystyczne wyzwanie

DS Automobiles, producent awangardowych modeli samochodów jest symbolem francuskiej przebojowości. Marka oferuje samochody, które łączą wyrafinowanie z zaawansowanymi technologiami. Kilka dni temu zaprezentowany został wyjątkowy, jedyny w swoim rodzaju samochód, będący uosobieniem marzeń, pragnień i fantazji.

W dogłębnie zmieniającym się sektorze motoryzacyjnym, konstruktorzy DS Automobiles mają warunki, aby realizować marzenia, wyobrażając sobie świat jutra i dzieląc się swoimi motoryzacyjnymi pasjami. Marzenia o przyszłości bez ograniczeń, stały się impulsem do stworzenia samochodu – DS X E-TENSE.

Kreatorzy i pasjonaci z DS Automobiles nakreślili własną wizję 2035 roku, która daleko odbiega od powszechnej koncepcji pozbawionych wyrazu samochodów. Postawili przed sobą ambitne zadanie połączenia zaawansowanych technologii z poezją. DS X E-TENSE jest ich wyobrażeniem francuskiego luksusu w 2035 roku.

Stworzyli pojazd będący wyobrażeniem luksusowego, nowoczesnego świata jutra, z technologiami, które dopiero będą rozwijane, ale również świata pięknego i ludzkiego, zmysłowego i inspirującego.

Żródło: motonews.pl

Linki na skróty

tel. 71 377 7444
faks. 71 377 1441
e-mail: kontakt@autoefl.pl
infolinia:
tel. 71 377 7444

Zmiana podmiotowa na umowie
EFL (przejęcie umowy)

tel. 71 354 9592

Aukcje EFL

Finansowanie

Polecamy

Nasze profile społecznościowe