Leasing w EFL - Europejski Fundusz Leasingowy
Europejski Fundusz Leasingowy SA
partnerem strategicznym AutoEFL

Europejski Fundusz Leasingowy rozpoczął swoją działalność w czerwcu 1991r. To największa w Polsce instytucja leasingowa, aktywnie uczestnicząca w rozwoju przedsiębiorczości w Polsce.

Przez ponad dwie dekady działalności Europejski Fundusz Leasingowy zmienił się z prywatnej i niezależnej firmy leasingowej w potężnego, godnego zaufania gracza, wchodzącego od 2001 roku w skład jednej z największych pod względem wielkości kapitału instytucji finansowych na świecie - Grupy Crédit Agricole.

Funkcjonowanie Europejskiego Funduszu Leasingowego w ramach grupy Credit Agricole niesie za sobą wiele korzyści zarówno dla firmy jak i Klientów. Daje ogromną stabilność finansową i bezpieczeństwo, ale przede wszystkim pozwala czerpać z wiedzy i doświadczeń instytucji finansowej o międzynarodowym zasięgu, jednego z europejskich liderów w dziedzinie bankowości i ubezpieczeń.

Europejski Fundusz Leasingowy rozwija w ramach swojej struktury rozwiązania, które mają usprawnić obsługę klientów pod względem rodzaju transakcji. W skład grupy EFL wchodzi Carefleet SA, spółka wyspecjalizowana w wynajmie długoterminowym, firma factoringowa Credit Agricole Commercial Finance oraz spółki EFL Finance i EFL Service.

EFL posiada w swojej ofercie leasing wszelkich środków trwałych: samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, maszyn i urządzeń, sprzętu i oprogramowania IT. Ponadto oferta EFL obejmuje leasing i pożyczkę sprzętu rolniczego, aparatury medycznej jak również leasing dla jednostek samorządu terytorialnego i dla prawników. EFL od ponad 20 lat dostarcza nowoczesne rozwiązania finansowe i ściśle współpracuje z najbardziej liczącymi się producentami i dostawcami.

EFL to firma, która w przeciągu dwóch dekad bardzo silnie zaangażowała się w tworzenie rynku leasingu w Polsce. Wysiłek ten został dostrzeżony przez opiniotwórcze media oraz instytucje, wielokrotnie nagradzające EFL za oferowane rozwiązania finansowe i wkład w rozwój polskiej przedsiębiorczości.

Europejski Fundusz Leasingowy aktywnie angażuje się we współpracę z organizacjami przedsiębiorców, uczestnicząc w pracach Związku Polskiego Leasingu, PKPP Lewiatan i Fundacji Centrum PPP, których jest członkiem. Współpracuje także z szeregiem organizacji branżowych. W 2009 r. EFL uzyskał akredytację ACCA.

Firma dzięki rozbudowanej sieci sprzedaży terenowej jest zawsze blisko klienta. Kompleksową obsługę klientów gwarantują najwyższej klasy specjaliści, którzy dzięki ogromnej wiedzy i doświadczeniu konsekwentnie budują pozycję firmy jako lidera rynku leasingu w Polsce. Do tej pory EFL na swojego partnera biznesowego wybrało ponad 230 tysięcy klientów.

Przez wszystkie lata naszej działalności zdobywaliśmy doświadczenia i zbieraliśmy opinie naszych Klientów, aby stworzyć optymalną ofertę finansową, która spełni ich oczekiwania. EFL oferuje:

DLA FIRM

DLA KONSUMENTÓW


W przypadku zainteresowania ofertą prosimy wypełnienie formularza zapytania o ofertę finansowania lub o kontakt z Centrum Informacji 071 3 777 444.

Linki na skróty

tel. 71 377 7444
faks. 71 377 1441
e-mail: kontakt@autoefl.pl
infolinia:
tel. 71 377 7444

Zmiana podmiotowa na umowie
EFL (przejęcie umowy)

tel. 71 354 9592

Aukcje EFL

Finansowanie

Polecamy

Nasze profile społecznościowe