Partnerzy - cel współpracy

Jaki jest cel współpracy z dealerem, komisem?

Nadrzędnym celem współpracy jest pozyskanie nowych klientów na samochody nowe i używane, które posiadają Państwo w sprzedaży. Narzędziem wykorzystywanym do osiągnięcia celu jest portal Auto EFL.

Czym jest Auto EFL?

Auto EFL jest internetową platformą transakcyjną dostępną w sieci internet od lipca 2001 roku, tworzoną przez EFL Service S.A. przy ścisłej współpracy partnera strategicznego Europejskiego Funduszu Leasingowego SA.

Co Auto EFL oferuje internautom?

Internautom odwiedzającym portal Auto EFL udostępniamy informacje o samochodach nowych oferowanych na polskim rynku (cenniki, promocje, parametry techniczne, dostępne wyposażenie) oraz samochodach nowych i używanych dostępnych u współpracujących z nami dealerów i partnerów AutoEFL. Dzięki zawartym tutaj informacjom mogą oni wybrać samochód odpowiadający w pełni ich oczekiwaniom oraz zapytać o warunki realizacji transakcji (cena, czas realizacji, wyposażenie, itd.).
Internautom poszukującym finansowania zakupu samochodu, dzięki współpracy z Europejskim Funduszem Leasingowym SA i Lukas Bank SA, oferujemy leasing i kredyt, przedstawiając przykładowe harmonogramy, udzielając jednocześnie informacji związanych z produktami oferowanymi przez EFL.

Kto odwiedza portal Auto EFL?

Auto EFL najczęściej odwiedzają mężczyźni, prywatni przedsiębiorcy z wykształceniem wyższym, w wieku od 25 do 34 lat z dochodami znacznie przekraczającymi średnią krajową.

Miesięcznie odwiedza nas około 110 tysięcy potencjalnych klientów, zainteresowanych zakupem samochodu - tak wynika z badań Prawdziwy Profil, realizowanych przez Gemius S.A. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi wynikami badań.

Z kim współpracujemy?

W zakresie pozyskania klientów na samochody Auto EFL współpracuje m.in.. z największymi polskimi serwisami społecznościowymi jak Onet.pl czy Interia.pl oraz AutoCentum - niezależnym portalem motoryzacyjnym.
Serwisy te odwiedzane są przez ponad 4mln. !!! potencjalnych klientów miesięcznie.

Taki jest Auto EFL!

1. Czy warto z nami nawiązać współpracę wspierającą Państwa sprzedaż?

2. Czy potrzebują Państwo kontaktów do nowych klientów?

3. Czy chcą Państwo dowiedzieć się więcej o warunkach współpracy?

Jeśli odpowiedź na powyższe pytania brzmi TAK! - zapraszamy do zapoznania się z warunkami współpracy.

Linki na skróty

tel. 71 377 7444
faks. 71 377 1441
e-mail: kontakt@autoefl.pl
infolinia:
tel. 71 377 7444

Zmiana podmiotowa na umowie
EFL (przejęcie umowy)

tel. 71 354 9592

Aukcje EFL

Finansowanie

Polecamy

Nasze profile społecznościowe