Aktualności

Premiera modeli Nissan LEAF 3.ZERO o większej mocy i zasięgu

Nissan potwierdził ewolucję odnoszącego sukcesy elektrycznego modelu LEAF, ogłaszając wprowadzenie na rynek dwóch nowych wersji LEAF 3.ZERO.

Czytaj całość

Nowa Toyota RAV4 debiutuje w Polsce

Toyota RAV4 5. generacji debiutuje w polskich salonach. Gama modelowa nowego RAV4 obejmuje cztery wersje wyposażenia i dwie odmiany napędowe z przeniesieniem napędu na przednią oś lub na wszystkie koła.

Czytaj całość

Nowa CUPRA Ateca – zobacz, czym jest auto jedyne w swojej klasie

CUPRA Ateca – SUV, który uosabia narodziny nowej marki – doskonale pasuje do roli wyjątkowego debiutanta. Wjeżdżające do salonów w Polsce jeszcze w bieżącym roku auto oferuje niezwykłe doznania z jazdy i stanowi unikalną ofertę dla polskiego kierowcy.

Czytaj całość

Toyota Prius z napędem AWD-i zadebiutował na targach w Los Angeles

Toyota Prius 2019 zadedebiutował na targach Los Angeles Auto Show. Zaktualizowana wersja hybrydowego liftbacka 4. generacji będzie oferowana z nowym napędem na wszystkie koła AWD-i.

Czytaj całość

Skoda Kodiaq RS gotowa na każde wyzwanie

Standardowo wyposażona w inteligentny napęd na obie osie, Skoda Kodiaq RS jest doskonale przygotowana do spełniania różnorodnych potrzeb – zarówno na asfalcie, jak i poza utwardzonymi drogami, w każdych warunkach pogodowych.

Czytaj całość

Nowe Porsche 718 T – maksymalna przyjemność z jazdy

Wraz z 718 T firma Porsche przenosi purystyczny design z 1968 r. do współczesnej gamy swoich dwuosobowych samochodów sportowych. Nowy wariant linii modelowych Boxster i Cayman łączy 4-cylindrowy, turbodoładowany silnik typu bokser z wyjątkowo emocjonującymi wrażeniami z jazdy Porsche.

Czytaj całość