Aktualności

Po raz pierwszy SUV firmy Honda będzie oferowany w Europie z napędem hybrydowym

Od chwili debiutu w 1997 roku, z każdą kolejną generacją, Honda CR-V stawała się coraz doskonalsza.

Czytaj całość

Nissan Navara w wersji specjalnej N-Guard

Navara jest uniwersalnym pick-upem o bardzo dobrych parametrach terenowych, który doskonale nadaje się do ciężkiej pracy w dni powszednie i na weekendową ucieczkę od cywilizacji.

Czytaj całość

Nowe modele Mercedes-AMG GT oraz AMG GT R PRO

Przed czterema laty AMG GT w śmiałym stylu dołączył do rywalizacji w segmencie samochodów sportowych i zdobył szerokie uznanie rynku. Czołowy atleta z Affalterbach staje teraz na linii startowej w udoskonalonej formie.

Czytaj całość

Potwierdzenie produkcyjnej wersji Nissana GT-R50 by Italdesign

Nissan potwierdził wersję produkcyjną Nissana GT-R50 by Italdesign — najbardziej ekskluzywnej wersji modelu GT-R — oraz oficjalnie rozpoczął przyjmowanie zamówień na samochody z liczącej 50 egzemplarzy limitowanej edycji.

Czytaj całość

Toyota Camry i Avalon w sportowej wersji TRD

Toyota Racing Development, sportowe ramię amerykańskiej Toyoty, specjalizuje się w budowie wyścigówek i rasowych aut terenowych do rekreacji i na rajdy.

Czytaj całość

Skoda Scala zaprezentowana – przedstawiamy zdjęcia z premiery

Światowa premiera Skody Scala już za nami. Ponad czterystu gości obecnych na prezentacji w Petah Tikva, na przedmieściach Tel Awiwu i tysiące uczestników oglądających premierę online, mogło po raz pierwszy zobaczyć nowy, budzący wielkie emocje model w gamie marki.

Czytaj całość