Artykuły

Nissan Navara teraz jeszcze mocniejszy, inteligentniejszy i oszczędniejszy

Nissan zaprezentował mocniejszego, inteligentniejszego i oszczędniejszego pod względem zużycia paliwa pick-upa Navara, wyposażonego w szereg nowych rozwiązań podnoszących atrakcyjność tego modelu.

Czytaj całość

Nowe modele Mercedes-AMG GLC 63 4Matic+

Jeszcze „ostrzejsza” dynamika, zoptymalizowana łączność, obsługa za pomocą gestów: Mercedes-AMG aktualizuje doceniane modele GLC 63 4MATIC+. SUV i coupé wyróżniają się nowym, jeszcze bardziej charakterystycznym designem, a także systemem informacyjno-rozrywkowym MBUX z funkcjami zarezerwowanymi tylko dla maszyn AMG.

Czytaj całość

Nowe Audi A6 allroad quattro

20 lat od swego debiutu, na rynku pojawia się czwarta generacja Audi A6 allroad quattro. Standardowe wyposażenie: napęd na cztery koła quattro i pneumatyczne zawieszenie adaptive air suspension o regulowanej wysokości sprawiają, że samochód ten doskonale czuje się zarówno na drogach utwardzonych, jak i poza nimi.

Czytaj całość

Nowa gama Fiata 500 oraz wersje Star i Rockstar

Wprowadzony na rynek po raz pierwszy w 1957 r. kultowy Fiat 500 najpierw „zmotoryzował” Europę, a następnie, dzięki swojej drugiej generacji modelu wprowadzonej w 2007 r., całkowicie zrewolucjonizował kategorię samochodów miejskich, oferując po raz pierwszy poziom stylu i technologii nie spotykany dotąd w tym segmencie.

Czytaj całość

Nissan upamiętnia 50-lecie modeli Z edycją 370Z na 2020 rok

W Nowym Jorku został zaprezentowany Nissan 370Z 50th Anniversary Edition z roku modelowego 2020, w charakterystycznych wyścigowych barwach. Samochód pokazano światu w tym samym mieście, w którym pół wieku temu odbyła się amerykańska premiera oryginalnego Datsuna 240Z.

Czytaj całość

Skoda prezentuje studencki model koncepcyjny Mountiaq

Studenci zlokalizowanej w Mlada Boleslav Akademii Skoda zaprojektowali kolejny samochód koncepcyjny w ramach projektu Student Concept Car.

Czytaj całość