Informacje

Korzystając z doświadczeń naszego głównego partnera Europejskiego Funduszu Leasingowego S.A., działającego na polskim rynku od ponad 25 lat i ciągle umacniającego pozycję lidera polskiego rynku leasingowego, uruchomiliśmy w 2001 platformę AutoEFL.pl.

W portalu AutoEFL.pl udało się połączyć platformę transakcyjną z serwisem motoryzacyjnym, a naszą misją jest dostarczenie rzetelnej informacji nt. rynku motoryzacji i najlepszych sposobów finansowania wszystkich środków trwałych pochodzących od dostawców krajowych i z UE.

Wychodząc naprzeciw wymaganiom rynku i oczekiwaniom naszych klientów sprawiamy, że z nami wybór i zakup nowego lub używanego samochodu jest najbardziej wygodny, komfortowy i odpowiadający najwyższym standardom stworzonym przez grupę Credit Agricole S.A.

Europejski Fundusz Leasingowy to firma działająca na polskim rynku od 1991 roku, wciąż umacniająca pozycję lidera polskiego rynku leasingowego.

Przez wszystkie lata naszej działalności zdobywaliśmy doświadczenia i zbieraliśmy opinie naszych Klientów, aby stworzyć optymalną ofertę finansowe, która spełni ich oczekiwania.

Infolinia
(71) 377 74 44
pon-pt: 8:00-16:00
Czas z doradcą
Porozmawiaj
online
Zapytanie ofertowe

Wybierz pojazd i rodzaj finansowaniaa